Vodafone Bedava İnternet 2022 Paketleri

Vodafone bedava internet 2022 paketleri ile birlikte Vodafone Faturalı ve Vodafone Faturasız kullanıcılar için birbirinden farklı internet kampanyaları ile karşınızdayız. Vodafone hediye internet 2022 fırsatlarını sürekli olarak yenileyerek güncel kalmasını sağlıyor. Bizlerde siz kullanıcılar için bu bedava internet paketlerini bir araya toplayarak daha hızlı internet kazanmanıza olanak sunuyoruz.

Vodafone kullanıcıları için geçerli olacak bu kampanyalar ile birlikte sizlerde günlük, haftalık veya aylık gibi farklı boyutlarda ücretsiz internet kazanabileceksiniz. Güncel internet kampanyalarında 2 GB, 5 GB, 7 GB ve 10 GB gibi paketlerin yanı sıra 20 GB bedava internet paketi kazanmanız mümkün hale gelecektir.

Vodafone Bedava İnternet 2022 Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyaları 2022 yılına özel olarak hazırladığımız bu liste ile birlikte tüm kullanıcılara yarayacak internet paketleri bulunmaktadır. Size uygun hediye internet paketine katılım sağlayarak bol GB kazanın ve mutlu bir hafta geçirin.

Vodafone ücretsiz internet paketleri ile sizlere ek paket alma derdine son veriyoruz. Kazanacak olduğunuz internet ile ister EBA uygulamasına girin, isterseniz de çeşitli sitelerde sörf yapın fark etmez.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Kampanyası

vodafone seviyorum internet 3 gb bedava internet

Vodafone kullanıcıların son zamanlarda çok sevmiş olduğu bedava internet kampanyasını ilk sıraya koyuyoruz. Burada bulunan paket sayesinde 3 GB Bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone seviyorum interneti kampanyası ile birlikte sizlere bir test sunuyor ve sizlerde bu testin son aşamasına kadar ilerleme sağlamanız durumda hediye olarak 3 GB internet paketi veriyor.

[toggle title=”Vodafone Seviyorum İnternet 2022 Nasıl Yapılır?” state=”close”]Vodafone seviyorum interneti ile bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ adresine girerek burada yer alan testi kendilerine göre cevaplamaları yeterlidir. Test sonrasında ise sizden telefon numaranız istenecektir ve bu numaraya ücretsiz 3 GB internet tanımlanacaktır.[/toggle]

Vodafone seviyorum 3 GB hediyesi ile birlikte bir Vodafone hattında bir sefer olmak üzere test sonrası internet hediyesi verildiğini hatırlatmak isteriz.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Paketi

vodafone eba uygulaması 6 gb internet

Vodafone EBA bedava internet paketi ile birlikte 6 GB ücretsiz internet kampanyasına katılım sağlayın. Öğrencilerin pandemi döneminde eğitim / öğretim hayatlarına devam edebilmesi adına var olan EBA internet sitesi ve EBA uygulamasına giriş için kullanılacak 6 GB bedava internet Vodafone tarafından veriliyor.

Eğer sizlerde EBA uygulaması için 6 GB internet paketinden yararlanmak istiyorsanız: Bunun için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı telefonlarına indiren kullanıcılar giriş işlemlerini yaptıktan sonra Vodafone Ek Paketler bölümüne giriş yaparak burada yer alan “EBA 6 GB İnternet” paketini 0 TL ücret ödemesiyle hatlarına tanımlatabilirler.

[toggle title=”EBA 6 GB İnternet Paketi Otomatik Yenileniyor Mu?” state=”close”]Vodafone eba uygulaması için vermiş olduğu 6 GB internet paketi her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer paket otomatik yenilenmiş olmasa bile yukarıda belirtilen adımları takip ederek tekrardan bir sonraki ay 6 GB bedava internet alabilirsiniz.[/toggle]

Vodafone Yanımda Çark ile Hediye İnternet Kazanın

vodafone yanımda çark

Vodafone Yanımda 2022 uygulaması ile birlikte çark çeviren kullanıcılara özel hediye internet paketi. Eğer sizin telefonunuzda Yanımda uygulaması bulunmuyorsa hemen indirin. Daha sonra her hafta kazanabileceğiniz 20 GB internet paketinin sahibi olmaya hak kazanın.

[toggle title=”Vodafone Yanımda Şifre Nasıl Alınır?” state=”close”]Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmeniz için şifreye ihtiyaç vardır. Şifre almak isteyen kullanıcılar “S” yazarak mesajı 7000 numarasına göndermeleri durumunda şifre mesaj olarak ceplerine gelecektir.[/toggle]

İlk olarak Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın, daha sonra aşağıda bulunan menü ile Bana Ne Var bölümüne girerek sağ üstte bulunan Çark simgesine tıklayın. Burada bulunan çarkı çevirerek hediye internet veya sürpriz hediyenin sahibi olun.

Vodafone Çark ile Kazanılabilecek bazı hediyeler şöyledir: Aralarında, Vodafone haftalık 1 GB – 2 GB – 3 GB – 4 GB – 20 GB bedava internet paketi. 3 günlük olarak geçerli; 4 GB – 2 GB – 20 GB hediye internet paketi bulunmaktadır.

[toggle title=”Vodafone çark çevirme ücretli mi?” state=”close”]Vodafone çark çevirme işlemi tamamen ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmeti her hafta yanımda uygulamasına girerek tekrarlayabilirsiniz.[/toggle]

[toggle title=”Vodafone yanımda çark ne zaman yenilenir?” state=”close”]Vodafone çarkı her hafta pazartesi günleri yenilenmektedir. Aynı gün içerisinde tekrardan yeni hediyenizi kazanabilirsiniz.[/toggle]

[box type=”note” align=”alignleft” class=”” width=””]Vodafone Çark Hilesi Nasıl Yapılır? makalemizi ziyaret ederek Vodafone çark taktiklerini hemen öğrenin.[/box]

Vodafone ile 2 GB Hediye İnternet Paketi Sahibi Olun

Vodafone 2 GB bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar için hatlarında yeni yükleme yapmış kullanıcılar için geçerli olan bir Vodafone kodu bulunmaktadır. Bu mesaj ile birlikte 2 GB internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone internet faturalı veya faturasız paketi için: Super 2GB yazarak bu mesajı 3636 numarasına göndermeniz dahilinde hediye internet paketi gelen bilgilendirme mesajı ile birlikte başlayacaktır.

 • Bu paket 2022 yılında güncelliğini yitirmiş olabilir, deneyen kullanıcılar bizlere aşağıda bulunan yorum kısmından bilgilendirirse seviniriz.

[toggle title=”Vodafone Paket İptali Nasıl Yapılır?” state=”close”]Vodafone paket iptali yapmak isteyen kullanıcılar IPTAL SUPER 2GB yazarak bu mesajı 3636 numarasına göndermeleri dahilinde bedava internet paketini iptal edebilirler.[/toggle]

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Sunuyor

Vodafone operatörüne sahip kullanıcılar için geçerli olan paketten sadece bir kere yararlanarak 8 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazanacak olduğunuz internet paketini gelecek olan bilgilendirme mesajında bulunan tarihe kadar kullanabilirsiniz.

Vodafone 8 GB nasıl kazanırım?: Hediye internet paketine sahip olmak için “SUPER” yazarak mesajı 3636 numarasına göndermeniz dahilinde ücretsiz internet başvurusu yapabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura ile 1 GB İnternet Alın

Vodafone E-Fatura sistemi ile birlikte kullanıcılarına ücretsiz internet 2022 paketi veriyor. Eğer sizde hala E-Fatura sistemine geçmemiş Vodafone Faturalı müşterisi iseniz hemen kampanyaya katılım sağlayarak 15 gün geçerli olan 1 GB bedava internet paketinden yararlanın.

Vodafone E-Fatura Kampanyası Katılımı: Bunun için yapmanız gereken işlem mesajlar bölümüne gelerek “EFATURA yazıp boşluk bırakarak e posta adresini yazan kullanıcılar mesajı 7000 numarasına göndermek koşuluyla internet paketi kazanabilirler.

Vodafone Self Servis Uygulaması 2 GB Hediye İnternet Paketi

Vodafone Self Servis uygulaması sayesinde 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuza Google Play Store veya App Store üzerinden Self Servis yazarak indirmiş olacağınız uygulamaya telefon numarası ile giriş yapan kullanıcılara hediye internet tanımlanmaktadır.

 • Burada bulunan internet paketi tanımlaması tüm kullanıcılar için geçerli olmayacağını bildirmek isteriz.

Vodafone TL Yükle 5 GB İnternet Kazan

Vodafone Faturasız kullanıcılar için geçerli olan kampanya sayesinde hattınıza TL yüklemeniz dahilinde 5 GB bedava internet paketi sahibi olabiliyorsunuz. Ancak bunun için TL yüklemenizi Vodafone Yanımda uygulaması ile yapmış olmalısınız. Her hangi bir bankanın uygulaması burada geçerli olmamaktadır.

Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte 30 TL ve üzeri yüklemelerde geçerli olan 5 GB internet paketi hattınıza yükleme sonrası otomatik tanımlanarak bilgilendirme mesajı gönderilecektir. (Yükleme yapmadan önce kaç TL üzerine ne kadar internet paketi vereceği uygulamada gözükmektedir, kişiden kişiye veya haftadan haftaya farklılık gösterebilir.)

Vodafone 4.5G Bedava İnternet Fırsatı

Vodafone 4.5G kampanyası ile birlikte 2 GB ücretsiz internet paketine sahip olabilirsiniz. Eğer hala 4.5G sim kartına geçiş yapmamış iseniz hemen Vodafone bayisini ziyaret ederek hattınızı 4.5G’ye geçirin ve ücretsiz kazanabileceğiniz aylık 2 GB internet paketinin sahibi olun.

Vodafone FreeZone 4 GB Bedava İnternet Paketi

vodafone bedava internet paketleri

Vodafone FreeZone hattına sahip genç kullanıcılarını da unutmuyor. Sizlerde Vodafone FreeZone ile geçerli olan 1 günlük 4 GB bedava internet 2022 paketine sahip olmak isterseniz bunun için; Vodafone FreeZone Dünyasına katılım yapmanız yeterli olacaktır. Katılım sonrasında hattınıza tanımlanacak 4 GB internet paketini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Vodafone Akıl Küpü ile 500 MB İnternet

Vodafone Akıl Küpü kampanyası ile birlikte sizlerde 500 MB internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem 500 YEDEK MB yazarak bu mesajı 3636 numarasına göndermelisiniz. Gelecek mesaj ile birlikte ücretsiz interneti kullanmaya başlayın.

 • Bu paket sadece Vodafone Faturalı kullanıcılar için geçerlidir. Paketten kullanıcılar 3 defa yararlanabilirler.

Arkadaşına Vodafone Daveti Gönder 15 GB İnterneti Kap

Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte arkadaşını Vodafone operatörüne geçiren kullanıcılara ek 15 GB hediye internet paketi veriliyor. Tek yapmanız gereken işlem Vodafone Yanımda ya giriş yaparak orada bulunan Arkadaş Davet Et bölümüne gelin ve buradan arkadaşınıza davet göndererek Vodafone a geçmesini sağlayın. İşlemler tamamlandıktan sonra 15 GB internet paketinin sahibi olabilirsiniz.

 • Burada yer alan 15 GB internet paketi farklı kampanyalar ile birlikte ay ay farklılık gösterebilmektedir.

Vodafone Ramazan Bayramı 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

vodafone bedava internet 2022

Vodafone Ramazan ayı boyunca gerek yapmış olduğu Sahur kampanyaları ile gerekse İftar kampanyaları ile kullanıcılarına her daim hediye internet paketi sunuyor. Buna ek olarak Vodafone Ramazan Bayramı boyunca da geçerli olacak 20 GB bedava internet paketini bizlere sunmuş durumda. Vodafone Ramazan bedava internet paketine sahip olmak için bayram günü geldiğinde Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret ederek anasayfadan kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

 • Ramazan bayramı kampanyası her yıl değişiklik gösterebilir.

Vodafone Kurban Bayramı 2022 Hediye İnternet Paketi

Vodafone Kurban bayramı özel hediye internet kampanyası ile sizlerde 10 GB internetin sahibi olun. Hemen bayram günü geldiğinde Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret ederek gelecek bildirim sayesinde tıklama ile katılım sağlayın ve ücretsiz interneti hattınıza tanımlatın.

 • Kurban bayramı internet kampanyası her yıl değişiklik gösterebilir.

Vodafone Dijitale Özel 6 GB İnternet Hediyesi

Vodafone bedava internet paketi dağıtıyor! Eğer Vodafone kullanıcısı değilseniz ve yeni geçiş yapacak kullanıcılar arasında yer alıyorsanız Vodafone internet adresi üzerinden başvuru yapmanız durumunda ilk 3 ay geçerli olan toplam 6 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanıyor. Ayrıca yapılan başvuru sonrasında Sim kartınız adresinize ücretsiz olarak teslim ediliyor.

Vodafone BONUS Hediye İnternet Paketi Veriyoruz!

Bedava internet 2022 ailesi olarak siz kullanıcılarımıza Vodafone hediye internet paketi veriyoruz. Her tarafta bilinmeyen bu paket ile birlikte 5 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem “SURPRIZ” yazarak bu mesajı 6666 numarasına göndermeniz yeterli olmaktadır. Sınırlı sayıda kullanıcı için geçerli olan bu kodu kaçırmadan kullanın.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Söyleyin Size 2 Katını Gönderelim!

Vodafone güncel hediye internet paketlerini bizlere yorum kısmından detayı ile birlikte gönderen kullanıcılara; Geçerli olması durumunda 4 GB ise 8 GB / 5 GB ise 10 GB bedava internet hediye ediyoruz.

 • Yukarıda yer alan Vodafone hediye internet paketleri hakkında düşüncelerinizi, sorularınızı veya sorunlarınızı bizlere aşağıdan iletebilirsiniz.

“Vodafone Bedava İnternet 2022 Paketleri” üzerine 15 yorum

 1. Vodafone bedava internet paketleri 2022 kapsamında bu yıl güzel hediyeler veriyor, bende bu sayede yararlandım sizlere teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 2. Vodafone bedava internet paketleri 2022 kapsamında bu yıl güzel hediyeler veriyor, bende bu sayede yararlandım sizlere teşekkür ediyorum.

  Cevapla

Yorum yapın